Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > BGT24AR4E6433XUMA1
BGT24AR4E6433XUMA1
BGT24AR4E6433XUMA1 Infineon Technologies
Infineon-BGT24AR4-DS-v03_02-EN.pdf?fileId=5546d46259d9a4bf015a133a065d0db6
Hersteller: Infineon Technologies
Description: IC RF MM WAVE MMICS 32VQFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 32-PowerVFQFN
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 24GHz
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.465V
Supplier Device Package: PG-VQFN-32-9
Serial Interfaces: SPI
Grade: Automotive
DigiKey Programmable: Not Verified
Qualification: AEC-Q100
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BGT24AR4E6433XUMA1 Infineon Technologies
Description: IC RF MM WAVE MMICS 32VQFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 32-PowerVFQFN, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 24GHz, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.465V, Supplier Device Package: PG-VQFN-32-9, Serial Interfaces: SPI, Grade: Automotive, DigiKey Programmable: Not Verified, Qualification: AEC-Q100.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BGT24AR4E6433XUMA1 BGT24AR4E6433XUMA1 Hersteller : Infineon Technologies infineon-bgt24ar4-datasheet-v03_04-en.pdf Silicon Germanium 24 GHz Quad Receiver MMIC Automotive AEC-Q100
auf Bestellung 3470 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 35
Mindestbestellmenge: 35
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 32-PowerVFQFN
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 24GHz
Serial Interfaces: SPI
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100