Produkte > BUSSMANN / EATON > BK-AHCFA-V-30-R
BK-AHCFA-V-30-R
BK-AHCFA-V-30-R Bussmann / Eaton
eaton-ahca-3ab-automotive-high-voltage-fuse-data-sheet-elx1252-en.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Cartridge Fuses AUTO AHC, 30A, AXIAL FUSE
auf Bestellung 94 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details BK-AHCFA-V-30-R Bussmann / Eaton
Description: FUSE 3AB AXIAL 500V 30A AUTO, Packaging: Bulk, Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial), Size / Dimension: 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm), Fuse Type: Cartridge, Ceramic, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: cURus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 20kA, Voltage Rating - AC: 500 VAC, Voltage Rating - DC: 500 VDC.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BK-AHCFA-V-30-R BK-AHCFA-V-30-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-ahca-3ab-automotive-high-voltage-fuse-data-sheet-elx1252-en.pdf Cartridge Fuses AUTO AHC, 30A, AXIAL FUSE
auf Bestellung 88 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
BK-AHCFA-V-30-R BK-AHCFA-V-30-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ahca-3ab-automotive-high-voltage-fuse-data-sheet-elx1252-en.pdf Description: FUSE 3AB AXIAL 500V 30A AUTO
Packaging: Bulk
Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Size / Dimension: 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 20kA
Voltage Rating - AC: 500 VAC
Voltage Rating - DC: 500 VDC