Produkte > EATON ELECTRONICS > BK/C519-375-R
BK/C519-375-R
BK/C519-375-R Eaton Electronics
eaton_c519_time_delay_glass_tube_fuses_data_sheet-1608389.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Cartridge Fuses TIME DELAY FUSE
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BK/C519-375-R Eaton Electronics
Category: Fuses 5x15mm - Time-Lag, Description: Fuse: fuse; 375mA; 250VAC; time-lag; cylindrical,glass; 5x15mm, Kind of fuse: cylindrical; glass; miniature, Type of fuse: fuse, Contact plating: nickel plated, Fuse characteristics: time-lag, Fuse size: 5x15mm, Current rating: 0.375A, Breaking characteristics: 1.35In: max 60min; 2In: min 3s; 2In: max 120s, Breaking capacity: 35A / 250V AC; 10kA / 125V AC, Rated voltage: 250V AC, Contact material: brass, Kind of package: cardboard packaging.
Weitere Produktangebote BK/C519-375-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BK/C519-375-R BK/C519-375-R Hersteller : Eaton Bussmann 504e24cc-5d2a-414f-9455-c6df4ff148cf.pdf Description: FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
Produkt ist nicht verfügbar
BK-C519-375-R Hersteller : EATON/BUSSMANN c519.pdf Category: Fuses 5x15mm - Time-Lag
Description: Fuse: fuse; 375mA; 250VAC; time-lag; cylindrical,glass; 5x15mm
Kind of fuse: cylindrical; glass; miniature
Type of fuse: fuse
Contact plating: nickel plated
Fuse characteristics: time-lag
Fuse size: 5x15mm
Current rating: 0.375A
Breaking characteristics: 1.35In: max 60min; 2In: min 3s; 2In: max 120s
Breaking capacity: 35A / 250V AC; 10kA / 125V AC
Rated voltage: 250V AC