Produkte > NXP > BLA0912-250,112
BLA0912-250,112 NXP
BLA0912-250.pdf
Hersteller: NXP
SOT502/ AVIONICS LDMOS TRANSISTOR Група товару: Транзистори Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLA0912-250,112 NXP
Description: RF MOSFET LDMOS 36V SOT502A, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-502A, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 960MHz ~ 1.22GHz, Power - Output: 250W, Gain: 13dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT502A, Voltage - Rated: 75 V, Voltage - Test: 36 V.
Weitere Produktangebote BLA0912-250,112
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BLA0912-250,112 BLA0912-250,112 Hersteller : Ampleon USA Inc. BLA0912-250.pdf Description: RF MOSFET LDMOS 36V SOT502A
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-502A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 960MHz ~ 1.22GHz
Power - Output: 250W
Gain: 13dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT502A
Voltage - Rated: 75 V
Voltage - Test: 36 V