Produkte > CORNELL DUBILIER > BLC100J112B4B
BLC100J112B4B
BLC100J112B4B Cornell Dubilier
blc.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 10uF 1100V PP 5%( 41.5 X 28 X 37mm) 10.2mm 0.0052 Ohm 85°C
auf Bestellung 137 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLC100J112B4B Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 10UF 5% 1.1KVDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -45°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 230V, Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV), Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 5.2 mOhms, Size / Dimension: 1.634" L x 1.102" W (41.50mm x 28.00mm).
Weitere Produktangebote BLC100J112B4B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BLC100J112B4B BLC100J112B4B Hersteller : Cornell Dubilier blc.pdf Cap Film 10uF 1100V PP 5%( 41.5 X 28 X 37mm) 10.2mm 0.0052 Ohm 85°C
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
BLC100J112B4B BLC100J112B4B Hersteller : Cornell Dubilier - CDE BLC-1160611.pdf Film Capacitors 10uF 1100 Volts DC LINK CAPACITOR
auf Bestellung 38 Stücke:
auf Bestellung 15 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
BLC100J112B4B BLC100J112B4B Hersteller : Cornell Dubilier Knowles BLC.pdf Description: CAP FILM 10UF 5% 1.1KVDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -45°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 230V
Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV)
Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.2 mOhms
Size / Dimension: 1.634" L x 1.102" W (41.50mm x 28.00mm)