Produkte > MINEBEAMITSUMI > BLDC24P16A
BLDC24P16A
BLDC24P16A MinebeaMitsumi
bldc24p16-3v6v.pdf
Hersteller: MinebeaMitsumi
Brushless 3-Phase DC Motor
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLDC24P16A MinebeaMitsumi
Description: STANDARD MOTOR BRUSHLESS 3 PHASE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Function: Standard, RPM: 7800 RPM, Type: DC Motor, Operating Temperature: -20°C ~ 45°C, Termination Style: Connector, Power - Rated: 12W, Diameter - Shaft: 0.118" (3.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.472" (12.00mm), Motor Type: Brushless (BLDC), Torque - Rated (oz-in / mNm): 2.69 / 19.
Weitere Produktangebote BLDC24P16A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Function: Standard
RPM: 7800 RPM
Type: DC Motor
Operating Temperature: -20°C ~ 45°C
Termination Style: Connector
Power - Rated: 12W
Diameter - Shaft: 0.118" (3.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.472" (12.00mm)