Produkte > NXP USA INC. > BLF6G27LS-50BN,118
BLF6G27LS-50BN,118 NXP USA Inc.
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V CDFM6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-1112B
Current Rating (Amps): 12A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.5GHz ~ 2.7GHz
Configuration: Dual
Power - Output: 3W
Gain: 16.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: CDFM6
Part Status: Active
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 430 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLF6G27LS-50BN,118 NXP USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V CDFM6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-1112B, Current Rating (Amps): 12A, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.5GHz ~ 2.7GHz, Configuration: Dual, Power - Output: 3W, Gain: 16.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: CDFM6, Part Status: Active, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 430 mA.