BLM15AG102SN1D Murata
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLM15AG102SN1D Murata
Description: MURATA - BLM15AG102SN1D - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1 kohm, 200 mA, EMIFIL BLM15AG Series, 1 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 1ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1kohm, Produktpalette: EMIFIL BLM15AG Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||||||||
BLM15AG102SN1D | Hersteller : Murata |
Ferrite Beads Multi-Layer 1KOhm 25% 100MHz 0.3A 0.65Ohm DCR 0402 T/R |
auf Bestellung 940000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
BLM15AG102SN1D | Hersteller : Murata Electronics |
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LNPackaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: 0402 (1005 Metric) Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Height (Max): 0.022" (0.55mm) Current Rating (Max): 300mA DC Resistance (DCR) (Max): 650mOhm Part Status: Active Number of Lines: 1 Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz |
Category: Ferrite - beadsDescription: Ferrite: bead; 1000Ω; SMD; 200mA; 0402; BLM; 180mm; -55÷125°C Case - inch: 0402 Case - mm: 1005 Roll diameter max.: 180mm Impedance at 100MHz: 1kΩ Manufacturer series: BLM Type of ferrite: bead Mounting: SMD Operating temperature: -55...125°C Operating current: 0.2A |
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LNPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 0402 (1005 Metric) Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Height (Max): 0.022" (0.55mm) Current Rating (Max): 300mA DC Resistance (DCR) (Max): 650mOhm Part Status: Active Number of Lines: 1 Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz |
Ferrite Beads 1000 OHM 25% Alternate Sizing Guide Below |
Description: MURATA - BLM15AG102SN1D - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1 kohm, 200 mA, EMIFIL BLM15AG Series, 1 ohm, ± 25%tariffCode: 85051190 Produkthöhe: 0.5mm rohsCompliant: YES Toleranz der Impedanz: ± 25% hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES DC-Widerstand, max.: 1ohm Qualifikation: - isCanonical: N Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005] usEccn: EAR99 Betriebstemperatur, min.: -55°C DC-Nennstrom: 200mA Produktlänge: 1mm euEccn: NLR Impedanz: 1kohm Produktpalette: EMIFIL BLM15AG Series productTraceability: No Ferritmontage: Oberflächenmontage Betriebstemperatur, max.: 125°C Produktbreite: 0.5mm SVHC: No SVHC (04-Feb-2026) |
Феритовий фільтр SMD (чіп-дросель), Тип ф. = 1-лінійний, мережевий, перешкодозавадний, Idc, A = 0,3, Розм = 1,00 x 0,55 x 0,55 мм, Fc, МГц = 100, Rdc, Ом = 0,65, Тексп, °C = -55...+125, Тип монт. = smd,... Група товару: Індуктивності Корпус: 0402 Од. вим:Anzahl je Verpackung: 1 Stücke |