BLM15GG221SN1D Murata
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLM15GG221SN1D Murata
Description: MURATA - BLM15GG221SN1D - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 220 ohm, 300 mA, EMIFIL BLM15GG Series, 0.7 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.7ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 300mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 220ohm, Produktpalette: EMIFIL BLM15GG Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Preis | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BLM15GG221SN1D | Hersteller : Murata |
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 0.3A 0.7Ohm DCR 0402 T/R |
auf Bestellung 20000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
BLM15GG221SN1D | Hersteller : Murata Electronics |
Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LNPackaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: 0402 (1005 Metric) Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Height (Max): 0.022" (0.55mm) Current Rating (Max): 300mA DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm Part Status: Active Number of Lines: 1 Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz |
auf Bestellung 190000 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
auf Bestellung 488 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Category: Ferrite - beadsDescription: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 220Ω; SMD; 0.3A; 0402; R: 0.7Ω; BLM Case - inch: 0402 Case - mm: 1005 Resistance: 0.7Ω Mounting: SMD Operating temperature: -55...125°C Operating current: 0.3A Roll diameter max.: 180mm Manufacturer series: BLM Impedance at 100MHz: 220Ω Type of ferrite: bead |
auf Bestellung 166 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Ferrite Beads 220 OHM 25% Alternate Sizing Guide Below |
Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LNPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 0402 (1005 Metric) Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Height (Max): 0.022" (0.55mm) Current Rating (Max): 300mA DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm Part Status: Active Number of Lines: 1 Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz |
Description: MURATA - BLM15GG221SN1D - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 220 ohm, 300 mA, EMIFIL BLM15GG Series, 0.7 ohm, ± 25%tariffCode: 85051190 Produkthöhe: 0.5mm rohsCompliant: YES Toleranz der Impedanz: 25% hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES DC-Widerstand, max.: 0.7ohm Qualifikation: - Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005] usEccn: EAR99 Betriebstemperatur, min.: -55°C DC-Nennstrom: 300mA Produktlänge: 1mm euEccn: NLR Impedanz: 220ohm Produktpalette: EMIFIL BLM15GG Series productTraceability: Yes-Date/Lot Code Ferritmontage: Oberflächenmontage Betriebstemperatur, max.: 125°C Produktbreite: 0.5mm SVHC: No SVHC (21-Jan-2025) |
0402 EMI Chip Ferrite Bead Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт |
auf Bestellung 103 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |