Produkte > MURATA > BLM18HD102SH1D
BLM18HD102SH1D
BLM18HD102SH1D Murata
blm18hd102sh1.pdf
Hersteller: Murata
Ferrite Beads Multi-Layer 1KOhm 25% 100MHz 0.05A 1.8Ohm DCR 0603 T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 2870 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2513
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLM18HD102SH1D Murata
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 50mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.8Ohm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BLM18HD102SH1D BLM18HD102SH1D Hersteller : Murata blm18hd102sh1.pdf Ferrite Beads Multi-Layer 1KOhm 25% 100MHz 0.05A 1.8Ohm DCR 0603 T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 2870 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2513
BLM18HD102SH1D BLM18HD102SH1D Hersteller : Murata Electronics QNFA9104.pdf Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 50mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.8Ohm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 50mA
Number of Lines: 1
Mindestbestellmenge: 63
BLM18HD102SH1D BLM18HD102SH1D Hersteller : Murata Electronics QNFA9104.pdf Ferrite Beads 1000 OHM Alternate Sizing Guide Below
Mindestbestellmenge: 10