Produkte > MURATA ELECTRONICS > BLM18SD220SN1D
BLM18SD220SN1D
BLM18SD220SN1D Murata Electronics
ENFA0003.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 8mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 22 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLM18SD220SN1D Murata Electronics
Description: FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 6A, DC Resistance (DCR) (Max): 8mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 22 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BLM18SD220SN1D BLM18SD220SN1D Hersteller : Murata Electronics ENFA0003.pdf Ferrite Beads 22 OHM Alternate Sizing Guide Below
auf Bestellung 12826 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
BLM18SD220SN1D BLM18SD220SN1D Hersteller : Murata Electronics ENFA0003.pdf Description: FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 6A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Mindestbestellmenge: 67
BLM18SD220SN1D BLM18SD220SN1D Hersteller : Murata blm18sd220sn1.pdf Ferrite Beads Multi-Layer Power 22Ohm 25% 100MHz 6A 0.008Ohm DCR 0603 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
BLM18SD220SN1D BLM18SD220SN1D Hersteller : MURATA ENFA0003.pdf Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 22Ω; SMD; 6A; 0603; R: 8mΩ; BLM; 180mm
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 22Ω
Mounting: SMD
Operating current: 6A
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 8mΩ
Manufacturer series: BLM
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C