Produkte > MURATA > BLM18SG221TN1D
BLM18SG221TN1D
BLM18SG221TN1D Murata
enfa0003.pdf
Hersteller: Murata
Ferrite Beads Multi-Layer Power 220Ohm 25% 100MHz 2.5A 0.04Ohm DCR 0603 T/R
auf Bestellung 70000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLM18SG221TN1D Murata
Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.026" (0.65mm), Current Rating (Max): 2.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BLM18SG221TN1D BLM18SG221TN1D Hersteller : Murata enfa0003.pdf Ferrite Beads Multi-Layer Power 220Ohm 25% 100MHz 2.5A 0.04Ohm DCR 0603 T/R
auf Bestellung 70000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
BLM18SG221TN1D BLM18SG221TN1D Hersteller : Murata blm18sg221tn1.pdf Ferrite Beads Multi-Layer Power 220Ohm 25% 100MHz 2.5A 0.04Ohm DCR 0603 T/R
BLM18SG221TN1D BLM18SG221TN1D Hersteller : Murata Electronics ENFA0003_PDF_FERRITEBEADINDUCTORTYPEFILTER?lastModifiedDatetime=20250707190934 Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Current Rating (Max): 2.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 220Ω; SMD; 2.5A; 0603; R: 0.04Ω; BLM
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: BLM
Operating current: 2.5A
Part status: Not recommended for new designs
Resistance: 40mΩ
Roll diameter max.: 180mm
Impedance at 100MHz: 220Ω
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Type of ferrite: bead
Mindestbestellmenge: 556
BLM18SG221TN1D BLM18SG221TN1D Hersteller : Murata Electronics ENFA0003.pdf Ferrite Beads 220 OHM 25% Alternate Sizing Guide Below
Mindestbestellmenge: 14
BLM18SG221TN1D
Produktcode: 126895
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Current Rating (Max): 2.5A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Mindestbestellmenge: 84
BLM18SG221TN1D Hersteller : Murata Elektronik GmbH ENFA0003_PDF_FERRITEBEADINDUCTORTYPEFILTER?lastModifiedDatetime=20250707190934 Ferrite bead; impedance: 220R; (100MHz); +-25%; 2.5A; 0.04R; SMD0603; operating temperature: -55?125°C BLM18SG221TN1D Murata Ferrite bead DK0603S0220.0/2.500A/0.040R
Anzahl je Verpackung: 1000 Stücke
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl je Verpackung: 10000 Stücke
verfügbar 50000 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
BLM18SG221TN1D BLM18SG221TN1D Hersteller : Murata BLM.pdf FERRITE CHIP 220 OHM 2500MA 0603 Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт