BLM21AG471SN1D Murata
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLM21AG471SN1D Murata
Description: MURATA - BLM21AG471SN1D - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 470 ohm, 700 mA, EMIFIL BLM21AG Series, 0.19 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.85mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.19ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 700mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 470ohm, Produktpalette: EMIFIL BLM21AG Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||||||||
BLM21AG471SN1D | Hersteller : Murata |
Ferrite Beads Multi-Layer 470Ohm 25% 100MHz 0.7A 0.18Ohm DCR 0805 T/R |
auf Bestellung 12000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 64000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
BLM21AG471SN1D | Hersteller : Murata Electronics |
Description: FERRITE BEAD 470 OHM 0805 1LNPackaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: 0805 (2012 Metric) Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Height (Max): 0.041" (1.05mm) Current Rating (Max): 700mA DC Resistance (DCR) (Max): 190mOhm Part Status: Active Number of Lines: 1 Impedance @ Frequency: 470 Ohms @ 100 MHz |
0805 EMI Chip Ferrite Bead Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт |
Ferrite Beads 470 OHM 25% Alternate Sizing Guide Below |
Category: Ferrite - beadsDescription: Ferrite: bead; 470Ω; SMD; 200mA; 0805; BLM; 180mm; -55÷125°C Mounting: SMD Case - inch: 0805 Case - mm: 2012 Operating temperature: -55...125°C Type of ferrite: bead Manufacturer series: BLM Roll diameter max.: 180mm Operating current: 0.2A Impedance at 100MHz: 470Ω |
Description: FERRITE BEAD 470 OHM 0805 1LNPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 0805 (2012 Metric) Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Height (Max): 0.041" (1.05mm) Current Rating (Max): 700mA DC Resistance (DCR) (Max): 190mOhm Part Status: Active Number of Lines: 1 Impedance @ Frequency: 470 Ohms @ 100 MHz |
Description: MURATA - BLM21AG471SN1D - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 470 ohm, 700 mA, EMIFIL BLM21AG Series, 0.19 ohm, ± 25%tariffCode: 85051190 Produkthöhe: 0.85mm rohsCompliant: YES Toleranz der Impedanz: ± 25% hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES DC-Widerstand, max.: 0.19ohm Qualifikation: - isCanonical: N Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012] usEccn: EAR99 Betriebstemperatur, min.: -55°C DC-Nennstrom: 700mA Produktlänge: 2mm euEccn: NLR Impedanz: 470ohm Produktpalette: EMIFIL BLM21AG Series productTraceability: Yes-Date/Lot Code Ferritmontage: Oberflächenmontage Betriebstemperatur, max.: 125°C Produktbreite: 1.25mm SVHC: No SVHC (04-Feb-2026) |
| BLM21AG471SN1D | Hersteller : Murata Elektronik GmbH |
Ferrite bead; impedance: 470R; (100MHz); +-25%; 0.7A; 0.18R; SMD0805; operating temperature: -55?125°C BLM21AG471SN1D Murata Ferrite bead DK0805S0470.0/0.700A/0.180RAnzahl je Verpackung: 1000 Stücke |