Produkte > MURATA > BLM21AG601SZ1D
BLM21AG601SZ1D
BLM21AG601SZ1D Murata
inline.pdf
Hersteller: Murata
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 0.7A 0.2Ohm DCR 0805 Automotive T/R
auf Bestellung 3054 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2632
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLM21AG601SZ1D Murata
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.041" (1.05mm), Current Rating (Max): 700mA, DC Resistance (DCR) (Max): 210mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BLM21AG601SZ1D BLM21AG601SZ1D Hersteller : Murata inline.pdf Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 0.7A 0.2Ohm DCR 0805 T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
BLM21AG601SZ1D BLM21AG601SZ1D Hersteller : Murata Electronics QNFA9114_PDF_FERRITEBEADINDUCTORTYPEFILTER?lastModifiedDatetime=20250901133228 Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 700mA
DC Resistance (DCR) (Max): 210mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
Mindestbestellmenge: 898
BLM21AG601SZ1D BLM21AG601SZ1D Hersteller : Murata Electronics mure-s-a0010576683-1.pdf Ferrite Beads 600 OHM 700MA Alternate Sizing Guide Below
auf Bestellung 798 Stücke:
Mindestbestellmenge: 11
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 700mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Mindestbestellmenge: 63