BLM21BB201SN1D Murata
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLM21BB201SN1D Murata
Description: MURATA - BLM21BB201SN1D - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 200 ohm, 500 mA, EMIFIL BLM21BB Series, 0.26 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.85mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.26ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 500mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 200ohm, Produktpalette: EMIFIL BLM21BB Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Preis | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BLM21BB201SN1D | Hersteller : Murata |
Ferrite Beads Multi-Layer 200Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.26Ohm DCR 0805 T/R |
auf Bestellung 3396 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 4000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
BLM21BB201SN1D | Hersteller : Murata Electronics |
Description: FERRITE BEAD 200 OHM 0805 1LNPackaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: 0805 (2012 Metric) Filter Type: Signal Line Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Height (Max): 0.041" (1.05mm) Current Rating (Max): 500mA DC Resistance (DCR) (Max): 260mOhm Part Status: Active Number of Lines: 1 Impedance @ Frequency: 200 Ohms @ 100 MHz |
Ferrite Beads 200 OHM 25% Alternate Sizing Guide Below |
Description: FERRITE BEAD 200 OHM 0805 1LNPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 0805 (2012 Metric) Filter Type: Signal Line Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Height (Max): 0.041" (1.05mm) Current Rating (Max): 500mA DC Resistance (DCR) (Max): 260mOhm Part Status: Active Number of Lines: 1 Impedance @ Frequency: 200 Ohms @ 100 MHz |
Category: Ferrite - beadsDescription: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 200Ω; SMD; 0.2A; 0805; R: 0.35Ω; BLM Case - inch: 0805 Case - mm: 2012 Resistance: 0.35Ω Mounting: SMD Operating temperature: -55...125°C Roll diameter max.: 180mm Operating current: 0.2A Impedance at 100MHz: 200Ω Manufacturer series: BLM Type of ferrite: bead |
BLM21BB201SN1D Produktcode: 101731
zu Favoriten hinzufügen
Lieblingsprodukt
Drosseln > Filters SMD |
Produkt ist nicht verfügbar
Description: MURATA - BLM21BB201SN1D - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 200 ohm, 500 mA, EMIFIL BLM21BB Series, 0.26 ohm, ± 25%tariffCode: 85051190 Produkthöhe: 0.85mm rohsCompliant: YES Toleranz der Impedanz: ± 25% hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES DC-Widerstand, max.: 0.26ohm Qualifikation: - isCanonical: N Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012] usEccn: EAR99 Betriebstemperatur, min.: -55°C DC-Nennstrom: 500mA Produktlänge: 2mm euEccn: NLR Impedanz: 200ohm Produktpalette: EMIFIL BLM21BB Series productTraceability: Yes-Date/Lot Code Ferritmontage: Oberflächenmontage Betriebstemperatur, max.: 125°C Produktbreite: 1.25mm SVHC: No SVHC (04-Feb-2026) |
0805 EMI Chip Ferrite Bead Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт |
Produkt ist nicht verfügbar |