BLM21BB221SN1D Murata
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLM21BB221SN1D Murata
Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.041" (1.05mm), Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 260mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BLM21BB221SN1D | Hersteller : Murata |
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.26Ohm DCR 0805 T/R |
auf Bestellung 16000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 4032 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
BLM21BB221SN1D | Hersteller : Murata Electronics |
0805 EMI Chip Ferrite Bead Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт |
auf Bestellung 530 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Ferrite Beads 220 OHM 25% Alternate Sizing Guide Below |
Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LNPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 0805 (2012 Metric) Filter Type: Signal Line Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Height (Max): 0.041" (1.05mm) Current Rating (Max): 500mA DC Resistance (DCR) (Max): 260mOhm Part Status: Active Number of Lines: 1 Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz |
Category: Ferrite - beadsDescription: Ferrite: bead; 220Ω; SMD; 200mA; 0805; BLM; 180mm; -55÷125°C Case - inch: 0805 Case - mm: 2012 Roll diameter max.: 180mm Operating temperature: -55...125°C Operating current: 0.2A Impedance at 100MHz: 220Ω Type of ferrite: bead Manufacturer series: BLM Mounting: SMD |
auf Bestellung 821 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Фільтр SMD (чіп-дросель), L = 220 мкГн, Тип ф. = диференційний, перешкодозавадний, Idc, A = 0,5, Розм = 2,00 х 1,25 х 1,45, Fc, МГц = 100, R, Ом = 220, Rdc, Ом = 0,26, Тексп, °C = -55...+125, Тип монт. = smd,... Група товару: Індуктивності Корпус: 0805 ОдAnzahl je Verpackung: 4000 Stücke |