BLM21SP111SH1D Murata
Hersteller: Murata
Ferrite Beads Multi-Layer Power 110Ohm 25% 100MHz 5A 0.013Ohm DCR 0805 T/R Automotive AEC-Q200
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLM21SP111SH1D Murata
Description: MURATA - BLM21SP111SH1D - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 110 ohm, 5 A, EMIFIL BLM21SP Series, 0.013 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.85mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.013ohm, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 5A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 110ohm, Produktpalette: EMIFIL BLM21SP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BLM21SP111SH1D | Hersteller : Murata |
auf Bestellung 20000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 16000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
BLM21SP111SH1D | Hersteller : Murata Electronics |
Description: FERRITE BEAD 110 OHM 0805 1LNPackaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: 0805 (2012 Metric) Filter Type: Power Line Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Ratings: AEC-Q200 Height (Max): 0.041" (1.05mm) Current Rating (Max): 5A Part Status: Active Number of Lines: 1 Impedance @ Frequency: 110 Ohms @ 100 MHz DC Resistance (DCR) (Max): 13mOhm |
Ferrite Beads 110 OHM Alternate Sizing Guide Below |
Description: FERRITE BEAD 110 OHM 0805 1LNPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 0805 (2012 Metric) Filter Type: Power Line Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Ratings: AEC-Q200 Height (Max): 0.041" (1.05mm) Current Rating (Max): 5A Part Status: Active Number of Lines: 1 Impedance @ Frequency: 110 Ohms @ 100 MHz DC Resistance (DCR) (Max): 13mOhm |
Category: Ferrite - beadsDescription: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 110Ω; SMD; 3.3A; 0805; R: 0.013Ω; BLM Mounting: SMD Case - inch: 0805 Case - mm: 2012 Resistance: 13mΩ Roll diameter max.: 180mm Impedance at 100MHz: 110Ω Type of ferrite: bead Manufacturer series: BLM Operating current: 3.3A |
0805 EMI Chip Ferrite Bead Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт |
auf Bestellung 3 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 17 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Description: MURATA - BLM21SP111SH1D - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 110 ohm, 5 A, EMIFIL BLM21SP Series, 0.013 ohm, ± 25%tariffCode: 85051190 Produkthöhe: 0.85mm rohsCompliant: YES Toleranz der Impedanz: ± 25% hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES DC-Widerstand, max.: 0.013ohm Qualifikation: AEC-Q200 Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012] usEccn: EAR99 Betriebstemperatur, min.: -55°C DC-Nennstrom: 5A Produktlänge: 2mm euEccn: NLR Impedanz: 110ohm Produktpalette: EMIFIL BLM21SP Series productTraceability: Yes-Date/Lot Code Ferritmontage: Oberflächenmontage Betriebstemperatur, max.: 125°C Produktbreite: 1.25mm SVHC: No SVHC (21-Jan-2025) |