Produkte > NXP > BLS2933-100,112
BLS2933-100,112 NXP
BLS2933-100_1.pdf
Hersteller: NXP
SOT502 Група товару: Транзистори Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLS2933-100,112 NXP
Description: RF MOSFET LDMOS 32V SOT502A, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-502A, Current Rating (Amps): 12A, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.9GHz ~ 3.3GHz, Power - Output: 100W, Gain: 8dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT502A, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 32 V, Current - Test: 20 mA.
Weitere Produktangebote BLS2933-100,112
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BLS2933-100,112 BLS2933-100,112 Hersteller : Ampleon USA Inc. BLS2933-100.pdf Description: RF MOSFET LDMOS 32V SOT502A
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-502A
Current Rating (Amps): 12A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.9GHz ~ 3.3GHz
Power - Output: 100W
Gain: 8dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT502A
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 32 V
Current - Test: 20 mA