Produkte > AMPLEON > BLS6G2731S-130,112
BLS6G2731S-130,112
BLS6G2731S-130,112 Ampleon
88bls6g2731s-130.pdf
Hersteller: Ampleon
Trans RF MOSFET N-CH 60V 33A 3-Pin CDFM Bulk
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BLS6G2731S-130,112 Ampleon
Description: RF MOSFET LDMOS 32V CDFM2, Packaging: Tray, Package / Case: SOT-922-1, Current Rating (Amps): 33A, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.7GHz ~ 3.1GHz, Power - Output: 130W, Gain: 12dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: CDFM2, Part Status: Active, Voltage - Rated: 60 V, Voltage - Test: 32 V, Current - Test: 100 mA.
Weitere Produktangebote BLS6G2731S-130,112
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
tariffCode: 85412900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
BLS6G2731S-130,112 BLS6G2731S-130,112 Hersteller : Ampleon USA Inc. BLS6G2731S-130.pdf Description: RF MOSFET LDMOS 32V CDFM2
Packaging: Tray
Package / Case: SOT-922-1
Current Rating (Amps): 33A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.7GHz ~ 3.1GHz
Power - Output: 130W
Gain: 12dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: CDFM2
Part Status: Active
Voltage - Rated: 60 V
Voltage - Test: 32 V
Current - Test: 100 mA