Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > BP0805A1795ASTR
BP0805A1795ASTR
BP0805A1795ASTR KYOCERA AVX Components
avx-bp0805-itf-filter.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
RF Filter Band Pass 1795MHz 1785MHz to 1805MHz 1.8dB 50Ohm SMD 4Pin 0805 T/R
auf Bestellung 32 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BP0805A1795ASTR KYOCERA AVX Components
Description: RF FILTER BANDPASS 1.795GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.795GHz, Bandwidth: 20MHz, Height (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BP0805A1795ASTR BP0805A1795ASTR Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-bp0805-itf-filter.pdf RF Filter Band Pass 1795MHz 1785MHz to 1805MHz 1.8dB 50Ohm SMD 4Pin 0805 T/R
auf Bestellung 32 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
BP0805A1795ASTR BP0805A1795ASTR Hersteller : KYOCERA AVX BP0805_Series_DS.pdf Description: RF FILTER BANDPASS 1.795GHZ 0805
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.795GHz
Bandwidth: 20MHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.795GHz
Bandwidth: 20MHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
BP0805A1795ASTR BP0805A1795ASTR Hersteller : KYOCERA AVX avx_06292018_BP0805_Thin_Film_Band_Pass_Filters-1375115.pdf Signal Conditioning 1795 MHZ HIGH PERFOR MANCE