Produkte > KYOCERA AVX > BP0805A4320ASTR
BP0805A4320ASTR
BP0805A4320ASTR KYOCERA AVX
BP0805_Series_DS.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER BAND PASS 4.32GHZ 0805
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.32GHz
Insertion Loss: 1.2dB
Bandwidth: 400MHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BP0805A4320ASTR KYOCERA AVX
Description: RF FILTER BAND PASS 4.32GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 4.32GHz, Insertion Loss: 1.2dB, Bandwidth: 400MHz, Height (Max): 0.035" (0.90mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BP0805A4320ASTR BP0805A4320ASTR Hersteller : KYOCERA AVX BP0805_Series_DS.pdf Description: RF FILTER BAND PASS 4.32GHZ 0805
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.32GHz
Insertion Loss: 1.2dB
Bandwidth: 400MHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
auf Bestellung 339 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
BP0805A4320ASTR BP0805A4320ASTR Hersteller : KYOCERA AVX avx_06292018_BP0805 Thin Film Band Pass Filters.pdf Signal Conditioning 4320 MHz 50ohm 0805 5W
auf Bestellung 3944 Stücke:
BP0805A4320ASTR BP0805A4320ASTR Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-bp0805-itf-filter.pdf RF Filter Band Pass 4320MHz 4120MHz to 4520MHz 1.2dB 50Ohm SMD 4Pin 0805 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar