Produkte > TI/BB > BQ24400PWRG4
BQ24400PWRG4 TI/BB
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq24400
Hersteller: TI/BB
09+
auf Bestellung 180 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BQ24400PWRG4 TI/BB
Description: IC BATT CHG MULTI-CHEM 8TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (TA), Battery Chemistry: Multi-Chemistry, Supplier Device Package: 8-TSSOP, Programmable Features: Timer, Voltage, Voltage - Supply (Max): 6V, Part Status: Discontinued at Digi-Key.
Weitere Produktangebote BQ24400PWRG4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BQ24400PWRG4 BQ24400PWRG4 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq24400 Description: IC BATT CHG MULTI-CHEM 8TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (TA)
Battery Chemistry: Multi-Chemistry
Supplier Device Package: 8-TSSOP
Programmable Features: Timer, Voltage
Voltage - Supply (Max): 6V
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Produkt ist nicht verfügbar
BQ24400PWRG4 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq24400 Battery Management Prog NiCd/NiMH Fast-Charge Device