Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > BQ25101HYFPR
BQ25101HYFPR
BQ25101HYFPR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq25101h
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 6DSBGA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-XFBGA, DSBGA
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C (TJ)
Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer
Supplier Device Package: 6-DSBGA
Charge Current - Max: 250mA
Programmable Features: Current
Fault Protection: Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
Voltage - Supply (Max): 6.45V
Battery Pack Voltage: 4.35V
Current - Charging: Constant - Programmable
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BQ25101HYFPR Texas Instruments
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 6DSBGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-XFBGA, DSBGA, Number of Cells: 1, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C (TJ), Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer, Supplier Device Package: 6-DSBGA, Charge Current - Max: 250mA, Programmable Features: Current, Fault Protection: Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit, Voltage - Supply (Max): 6.45V, Battery Pack Voltage: 4.35V, Current - Charging: Constant - Programmable.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BQ25101HYFPR BQ25101HYFPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq25101h Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 6DSBGA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-XFBGA, DSBGA
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Charge Current - Max: 250mA
Programmable Features: Current
Voltage - Supply (Max): 6.45V
Battery Pack Voltage: 4.35V
auf Bestellung 6654 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
BQ25101HYFPR BQ25101HYFPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq25101h Battery Management 250-mA Chargr 1mA te rm 75nA Batry leak A 595-BQ25101HYFPT
BQ25101HYFPR BQ25101HYFPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq25101h Linear Battery Charger Li-Ion/Li-Pol 250mA 4.35V 6-Pin DSBGA T/R
Produkt ist nicht verfügbar