Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > BQ48SH-28X6NSH
BQ48SH-28X6NSH Texas Instruments
BQ48SH-28x6.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC SNAPHAT W/BATT AND CRYSTAL
Packaging: Bulk
Capacity: 48mAh
Type: Battery and Crystal
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium
Voltage - Rated: 2.8 V
Frequency: 32.768 kHz
Load Capacitance: 6 pF
auf Bestellung 38344 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 46
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BQ48SH-28X6NSH Texas Instruments
Description: IC SNAPHAT W/BATT AND CRYSTAL, Packaging: Bulk, Capacity: 48mAh, Type: Battery and Crystal, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Battery Chemistry: Lithium, Voltage - Rated: 2.8 V, Frequency: 32.768 kHz, Load Capacitance: 6 pF.
Weitere Produktangebote BQ48SH-28X6NSH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BQ48SH-28X6NSH Hersteller : TI BQ48SH-28x6.pdf DIP 08+09+
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tube
Capacity: 48mAh
Type: Battery and Crystal
Battery Chemistry: Lithium
Voltage - Rated: 2.8 V
Frequency: 32.768 kHz
Load Capacitance: 6 pF