Produkte > L-COM > BT-CAT6P1HP-70W
BT-CAT6P1HP-70W
BT-CAT6P1HP-70W L-com
Hersteller: L-com
Description: INJDC PWR HP CAT6 48 VDC KIT
Packaging: Bag
Size / Dimension: 4.50" L x 2.50" W x 1.50" H (114.3mm x 63.5mm x 38.1mm)
Voltage - Output: 48V
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Midspan Injector
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Data Rate: 10/100/1000 Mbps
Power (Watts) - Per Port: 70W
Compliance: IEEE802.3af
Current - Output: 1.45 A
Number of Ports: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BT-CAT6P1HP-70W L-com
Description: INJDC PWR HP CAT6 48 VDC KIT, Packaging: Bag, Size / Dimension: 4.50" L x 2.50" W x 1.50" H (114.3mm x 63.5mm x 38.1mm), Voltage - Output: 48V, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Midspan Injector, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Data Rate: 10/100/1000 Mbps, Power (Watts) - Per Port: 70W, Compliance: IEEE802.3af, Current - Output: 1.45 A, Number of Ports: 1.
Weitere Produktangebote BT-CAT6P1HP-70W
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BT-CAT6P1HP-70W BT-CAT6P1HP-70W Hersteller : L-Com Power over Ethernet - PoE - Industrial INJDC PWR HP CAT6 48 VDC KIT