Produkte > L-COM > BT-CAT6P1HPW48W
BT-CAT6P1HPW48W
BT-CAT6P1HPW48W L-com
Hersteller: L-com
Description: INJDC PWR HP CAT6 48 VDC KIT
Packaging: Bag
Size / Dimension: 4.77" L x 4.09" W x 2.83" H (121.2mm x 103.9mm x 71.9mm)
Voltage - Output: 48V
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Midspan Injector
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Data Rate: 10/100/1000 Mbps
Power (Watts) - Per Port: 48W
Compliance: IEEE802.3af, IEEE802.3at
Current - Output: 1 A
Number of Ports: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BT-CAT6P1HPW48W L-com
Description: INJDC PWR HP CAT6 48 VDC KIT, Packaging: Bag, Size / Dimension: 4.77" L x 4.09" W x 2.83" H (121.2mm x 103.9mm x 71.9mm), Voltage - Output: 48V, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Midspan Injector, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Data Rate: 10/100/1000 Mbps, Power (Watts) - Per Port: 48W, Compliance: IEEE802.3af, IEEE802.3at, Current - Output: 1 A, Number of Ports: 1.
Weitere Produktangebote BT-CAT6P1HPW48W
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BT-CAT6P1HPW48W BT-CAT6P1HPW48W Hersteller : L-Com ds_LC3MSA00671_12.pdf Power over Ethernet - PoE - Industrial INJDC PWR HP CAT6 48 VDC KIT