Produkte > BELLNIX > BTA12-12W06S
BTA12-12W06S Bellnix
BTA.pdf
Hersteller: Bellnix
BTA12-12W06S
auf Bestellung 29 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BTA12-12W06S Bellnix
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1.4W, Packaging: Bulk, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Package / Case: 7-SMD Module, Size / Dimension: 0.66" L x 0.65" W x 0.33" H (16.8mm x 16.6mm x 8.5mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 60mA, 60mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Part Status: Active, Power (Watts): 1.4 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BTA12-12W06S Hersteller : Bellnix BTA.pdf BTA12-12W06S
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
auf Bestellung 50 Stücke:
auf Bestellung 16 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
BTA12-12W06S BTA12-12W06S Hersteller : Bellnix Co., Ltd. BTA.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1.4W
Packaging: Bulk
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Package / Case: 7-SMD Module
Size / Dimension: 0.66" L x 0.65" W x 0.33" H (16.8mm x 16.6mm x 8.5mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 60mA, 60mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Part Status: Active
Power (Watts): 1.4 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 500 V