Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-1010-A-12-2
BU-1010-A-12-2
BU-1010-A-12-2 Mueller Electric
DS_BU_1010_A.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Leads Red Micro-Plunger Clip on Both Ends, 12" 20G PVC
auf Bestellung 35 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-1010-A-12-2 Mueller Electric
Description: MICRO HOOK TO MICRO HOOK 12", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Wire Gauge: 20 AWG, Temperature Range: 221°F (105°C), Configuration: Grabber, Hook to Grabber, Hook, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Micro Hook, 2nd Connector: Micro Hook, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Cable Length: 12.0" (304.80mm), Current Rating (Amps): 5 A.
Weitere Produktangebote BU-1010-A-12-2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-1010-A-12-2 BU-1010-A-12-2 Hersteller : Mueller Electric ds-bu-1010-a-.pdf Test Lead Accessory
Produkt ist nicht verfügbar
BU-1010-A-12-2 BU-1010-A-12-2 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-1010-A-@.pdf Description: MICRO HOOK TO MICRO HOOK 12"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Wire Gauge: 20 AWG
Temperature Range: 221°F (105°C)
Configuration: Grabber, Hook to Grabber, Hook
Contents: 1 Lead, Red
Cable Length: 12.0" (304.80mm)
Current Rating (Amps): 5 A