Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-1010-A-24-2
BU-1010-A-24-2
BU-1010-A-24-2 Mueller Electric Co
DS-BU-1010-A-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: MICRO HOOK TO MICRO HOOK 24"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Wire Gauge: 20 AWG
Temperature Range: 221°F (105°C)
Configuration: Grabber, Hook to Grabber, Hook
Contents: 1 Lead, Red
Cable Length: 24.0" (609.60mm)
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 5 A
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-1010-A-24-2 Mueller Electric Co
Description: MICRO HOOK TO MICRO HOOK 24", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Wire Gauge: 20 AWG, Temperature Range: 221°F (105°C), Configuration: Grabber, Hook to Grabber, Hook, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Micro Hook, 2nd Connector: Micro Hook, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Cable Length: 24.0" (609.60mm), Part Status: Active, Current Rating (Amps): 5 A.
Weitere Produktangebote BU-1010-A-24-2
Produkt ist nicht verfügbar
BU-1010-A-24-2 BU-1010-A-24-2 Hersteller : Mueller Electric DS_BU_1010_A.pdf Test Leads Red Micro-Plunger Clip on Both Ends, 24" 20G PVC