Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-1120-A-24-2
BU-1120-A-24-2 Mueller Electric Co
DS-BU-1120-A-XX-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Current Rating (Amps): 5A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Grabber, Hook
Contents: 1 Lead, Red
Ratings: CAT II 300V
Cable Length: 24.0" (609.60mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-1120-A-24-2 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Current Rating (Amps): 5A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Grabber, Hook, Contents: 1 Lead, Red, Ratings: CAT II 300V, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, 2nd Connector: Mini Hook, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Nylon, Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical, Cable Length: 24.0" (609.60mm).