Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-1120-A-36-0
BU-1120-A-36-0
BU-1120-A-36-0 Mueller Electric
muel-s-a0000011017-1.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Leads Black Mini-Plunger to Stackable Banana Plug, 36" 20G PVC
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-1120-A-36-0 Mueller Electric
Description: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Current Rating (Amps): 5A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Grabber, Hook, Contents: 1 Lead, Black, Ratings: CAT II 300V, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, 2nd Connector: Mini Hook, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Nylon, Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical, Cable Length: 36.0" (914.40mm).
Weitere Produktangebote BU-1120-A-36-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-1120-A-36-0 BU-1120-A-36-0 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-1120-A-XX-@.pdf Description: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Current Rating (Amps): 5A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Grabber, Hook
Contents: 1 Lead, Black
Ratings: CAT II 300V
Cable Length: 36.0" (914.40mm)