Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-1120-A-60-0
BU-1120-A-60-0
BU-1120-A-60-0 Mueller Electric Co
DS-BU-1120-A-XX-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Current Rating (Amps): 5A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Grabber, Hook
Contents: 1 Lead, Black
Ratings: CAT II 300V
Cable Length: 60.0" (1524.00mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-1120-A-60-0 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Current Rating (Amps): 5A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Grabber, Hook, Contents: 1 Lead, Black, Ratings: CAT II 300V, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, 2nd Connector: Mini Hook, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Nylon, Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical, Cable Length: 60.0" (1524.00mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote BU-1120-A-60-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-1120-A-60-0 BU-1120-A-60-0 Hersteller : Mueller Electric muel-s-a0000011017-1.pdf Test Leads Black Mini-Plunger to Stackable Banana Plug, 60" 20G PVC