Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-1150-C-12-0
BU-1150-C-12-0
BU-1150-C-12-0 Mueller Electric Co
DS-BU-1150-C-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BNC TO GRAB HOOK 12"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300VAC
Color: Black Cable, Black and Red Leads
Configuration: BNC to Grabber, Hook
Cable Type: RG-58C/U
1st Connector: BNC, Male Plug
2nd Connector: Mini Hook (2)
Material - Insulation: Nylon
Cable Length: 12.0" (304.80mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-1150-C-12-0 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BNC TO GRAB HOOK 12", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300VAC, Color: Black Cable, Black and Red Leads, Configuration: BNC to Grabber, Hook, Cable Type: RG-58C/U, 1st Connector: BNC, Male Plug, 2nd Connector: Mini Hook (2), Material - Insulation: Nylon, Cable Length: 12.0" (304.80mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-1150-C-12-0 BU-1150-C-12-0 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-1150-C-_40-1621873.pdf Test Leads Black Mini-Plunger to BNC Male RG58, 12" RG58C/U Coax