Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-2020-A-12-0
BU-2020-A-12-0
BU-2020-A-12-0 Mueller Electric Co
DS-BU-2020-A-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Current Rating (Amps): 10A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable
2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors)
Cable Length: 12.0" (304.80mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 189 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-2020-A-12-0 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 12", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Current Rating (Amps): 10A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors), Cable Length: 12.0" (304.80mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-2020-A-12-0 BU-2020-A-12-0 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-2020-A-@.pdf Test Plugs & Test Jacks Black Stackable Single Banana Plug on Both Ends, 12" 20G PVC
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
BU-2020-A-12-0 BU-2020-A-12-0 Hersteller : MUELLER ELECTRIC DS-BU-2020-A-@.pdf Description: MUELLER ELECTRIC - BU-2020-A-12-0 - Messleitung mit Bananensteckverbinder, 4mm-Bananenstecker, Turmstecker
tariffCode: 90309000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 5A
Nennspannung: -999V
euEccn: NLR
hazardous: false
Anschlusslänge - imperial: 12"
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anschlusslänge - metrisch: 304.8mm