Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-2020-A-24-2
BU-2020-A-24-2
BU-2020-A-24-2 Mueller Electric
banana leads.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Stackable Single Banana Plugs on Both Ends
auf Bestellung 42 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-2020-A-24-2 Mueller Electric
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 24", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Current Rating (Amps): 10A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors), Cable Length: 24.0" (609.60mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 42 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
BU-2020-A-24-2 BU-2020-A-24-2 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-2020-A-@.pdf Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Current Rating (Amps): 10A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Red
Cable Length: 24.0" (609.60mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 295 Stücke:
auf Bestellung 6 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
BU-2020-A-24-2 BU-2020-A-24-2 Hersteller : MUELLER ELECTRIC DS-BU-2020-A-@.pdf Description: MUELLER ELECTRIC - BU-2020-A-24-2 - Messleitung mit Bananensteckverbinder, 4mm-Bananenstecker, Turmstecker
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 5A
Nennspannung: -V
euEccn: NLR
hazardous: false
Anschlusslänge - imperial: 24"
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anschlusslänge - metrisch: 609.6mm