BU-2020-A-36-0 Mueller Electric Co
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Current Rating (Amps): 10A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable
2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors)
Cable Length: 36.0" (914.40mm)
Part Status: Active
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-2020-A-36-0 Mueller Electric Co
Description: MUELLER ELECTRIC - BU-2020-A-36-0 - Messleitung mit Bananensteckverbinder, 4mm-Bananenstecker, Turmstecker, tariffCode: 90309000, productTraceability: No, Teststecker B: 4mm-Bananenstecker, Turmstecker, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 5, Teststecker A: 4mm-Bananenstecker, Turmstecker, Nennspannung: -, euEccn: NLR, hazardous: false, Anschlusslänge - imperial: 36, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anschlusslänge - metrisch: 914.4, Isolatorfarbe: Schwarz, usEccn: EAR99, Produktpalette: PW Series, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BU-2020-A-36-0 | Hersteller : Mueller Electric |
Test Plugs & Test Jacks Black Stackable Single Banana Plug on Both Ends, 36" 20G PVC |
auf Bestellung 5 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Stackable Single Banana Plugs on Both Ends |
auf Bestellung 26 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |