BU-2020-A-36-2 Mueller Electric Co
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Current Rating (Amps): 10A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Red
1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable
2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors)
Cable Length: 36.0" (914.40mm)
Part Status: Active
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-2020-A-36-2 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Current Rating (Amps): 10A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors), Cable Length: 36.0" (914.40mm), Part Status: Active.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BU-2020-A-36-2 | Hersteller : Mueller Electric |
Test Plugs & Test Jacks Red Stackable Single Banana Plug on Both Ends, 36" 20G PVC |
auf Bestellung 9 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Test Lead Accessory |
auf Bestellung 14 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Description: MUELLER ELECTRIC - BU-2020-A-36-2 - Messleitung mit Bananensteckverbinder, 4mm-Bananenstecker, TurmsteckertariffCode: 90309000 productTraceability: No rohsCompliant: YES Nennstrom: 5A Nennspannung: -999V euEccn: NLR hazardous: false Anschlusslänge - imperial: 36" rohsPhthalatesCompliant: YES Anschlusslänge - metrisch: 914.4mm usEccn: EAR99 Produktpalette: BU-2020-A Series |