Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-2241-D-48-0
BU-2241-D-48-0
BU-2241-D-48-0 Mueller Electric
DS-BU-2241-D-XX-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Probes Black Test Prod to Right Angle Shrouded Banana Plug, 48" 18G PVC
auf Bestellung 46 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-2241-D-48-0 Mueller Electric
Description: TEST LEAD BANANA TO PROBE 48", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Current Rating (Amps): 20A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Test Probe, Contents: 1 Lead, Black, Ratings: CAT II 1000V, 1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed, Right Angle, 2nd Connector: Test Probe, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Non Stackable, Cable Length: 48.0" (1219.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-2241-D-48-0 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-2241-D-XX-@.pdf Description: TEST LEAD BANANA TO PROBE 48"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Current Rating (Amps): 20A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Test Probe
Contents: 1 Lead, Black
Ratings: CAT II 1000V
1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed, Right Angle
2nd Connector: Test Probe
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Non Stackable
Cable Length: 48.0" (1219.20mm)