Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-2243-D-48-2
BU-2243-D-48-2
BU-2243-D-48-2 Mueller Electric Co
DS-BU-2243-D-XX-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO PROBE 48"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 600V
Current Rating (Amps): 20A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Test Probe
Contents: 1 Lead, Red
Ratings: CAT II 600V
Stacking Method: Non Stackable
Cable Length: 48.0" (1219.20mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-2243-D-48-2 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO PROBE 48", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 600V, Current Rating (Amps): 20A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Test Probe, Contents: 1 Lead, Red, Ratings: CAT II 600V, 1st Connector: Banana Plug, Single, Sheathed, Right Angle, 2nd Connector: Test Probe, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Non Stackable, Cable Length: 48.0" (1219.20mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-2243-D-48-2 BU-2243-D-48-2 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-2243-D-XX-@.pdf Test Plugs & Test Jacks Red Variable Test Prod to Shrouded Right Angle Banana Plug, 48" 18G PVC