Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-2323-10-36-2
BU-2323-10-36-2
BU-2323-10-36-2 Mueller Electric Co
DS-BU-2323-10-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 600V
Current Rating (Amps): 45A
Wire Gauge: 10 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Red
Cable Length: 36.0" (914.40mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 260 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-2323-10-36-2 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36", Packaging: Bag, Voltage - Rated: 600V, Current Rating (Amps): 45A, Wire Gauge: 10 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable, Material - Insulation: Silicone, Stacking Method: Front Stacking (Both Connectors), Cable Length: 36.0" (914.40mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-2323-10-36-2 BU-2323-10-36-2 Hersteller : Mueller Electric DS-BU-2323-10-@.pdf Test Leads TL red 36 inch 10 awg stackable retractle banana's 2 ends