Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-2323-10-60-2
BU-2323-10-60-2
BU-2323-10-60-2 Mueller Electric
DS-BU-2323-10-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Leads TL red 36 inch 10 awg stackable retractle banana's 2 ends
auf Bestellung 22 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-2323-10-60-2 Mueller Electric
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 60", Packaging: Bag, Voltage - Rated: 600V, Current Rating (Amps): 45A, Wire Gauge: 10 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable, Material - Insulation: Silicone, Stacking Method: Front Stacking (Both Connectors), Cable Length: 60.0" (1524.00mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-2323-10-60-2 BU-2323-10-60-2 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-2323-10-@.pdf Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 600V
Current Rating (Amps): 45A
Wire Gauge: 10 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Red
Cable Length: 60.0" (1524.00mm)