BU-2929-M-144-2 Mueller Electric Co
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 144"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Current Rating (Amps): 20A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Red
1st Connector: Banana Plug, Single
2nd Connector: Banana Plug, Single
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Vertical Stacking (Both Connectors)
Cable Length: 144.0" (3657.60mm)
Part Status: Active
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-2929-M-144-2 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 144", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Current Rating (Amps): 20A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Banana Plug, Single, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Vertical Stacking (Both Connectors), Cable Length: 144.0" (3657.60mm), Part Status: Active.