BU-2929-M-20-0 Mueller Electric
Hersteller: Mueller Electric
Test Plugs & Test Jacks Black Unshrouded Banana Plug on Both Ends 20" 18G Silicone
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-2929-M-20-0 Mueller Electric
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 20", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Current Rating (Amps): 20A, Wire Gauge: 18 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Banana Plug, Single, 2nd Connector: Banana Plug, Single, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Vertical Stacking (Both Connectors), Cable Length: 20.0" (508.00mm).
Weitere Produktangebote BU-2929-M-20-0
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
| BU-2929-M-20-0 | Hersteller : Mueller Electric Co |