BU-2929-M-39-0 Mueller Electric Co
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Current Rating (Amps): 20A
Wire Gauge: 18 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Banana Plug, Single
2nd Connector: Banana Plug, Single
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Vertical Stacking (Both Connectors)
Cable Length: 39.0" (990.60mm)
Part Status: Active
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-2929-M-39-0 Mueller Electric Co
Description: MUELLER ELECTRIC - BU-2929-M-39-0 - Messleitung mit Bananensteckverbinder, 4mm-Bananenstecker, Turmstecker, tariffCode: 90309000, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anschlusslänge - metrisch: 990.6mm, Anschlusslänge - imperial: 39", usEccn: EAR99, Nennstrom: 20A, Teststecker B: 4mm-Bananenstecker, Turmstecker, euEccn: NLR, Isolatorfarbe: Schwarz, Produktpalette: BU-2929-M Series, productTraceability: No, Nennspannung: -, Teststecker A: 4mm-Bananenstecker, Turmstecker, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Preis | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BU-2929-M-39-0 | Hersteller : Mueller Electric |
Test Plugs & Test Jacks Black Unshrouded Banana Plug on Both Ends 39" 18G Silicone |
auf Bestellung 29 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |