BU-3030-A-12-0 Mueller Electric Co
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD GATOR TO GATOR 12"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Wire Gauge: 20 AWG
Temperature Range: 221°F (105°C)
Configuration: Alligator to Alligator
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Alligator Clip, Insulated
2nd Connector: Alligator Clip, Insulated
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Cable Length: 12.0" (304.80mm)
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 10 A
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-3030-A-12-0 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD GATOR TO GATOR 12", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Wire Gauge: 20 AWG, Temperature Range: 221°F (105°C), Configuration: Alligator to Alligator, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Alligator Clip, Insulated, 2nd Connector: Alligator Clip, Insulated, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Cable Length: 12.0" (304.80mm), Part Status: Active, Current Rating (Amps): 10 A.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BU-3030-A-12-0 | Hersteller : Mueller Electric |
Test Leads Alligator Test Clip Patch Cord, 12" |