Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-3030-A-12-2
BU-3030-A-12-2
BU-3030-A-12-2 Mueller Electric
muel-s-a0000010996-1.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Leads Alligator Test Clip Patch Cord, 12"
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-3030-A-12-2 Mueller Electric
Description: TEST LEAD GATOR TO GATOR 12", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Wire Gauge: 20 AWG, Temperature Range: 221°F (105°C), Configuration: Alligator to Alligator, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Alligator Clip, Insulated, 2nd Connector: Alligator Clip, Insulated, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Cable Length: 12.0" (304.80mm), Part Status: Active, Current Rating (Amps): 10 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
auf Bestellung 8 Stücke:
auf Bestellung 8 Stücke:
BU-3030-A-12-2 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-3030-A.pdf
Description: TEST LEAD GATOR TO GATOR 12"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Wire Gauge: 20 AWG
Temperature Range: 221°F (105°C)
Configuration: Alligator to Alligator
Contents: 1 Lead, Red
1st Connector: Alligator Clip, Insulated
2nd Connector: Alligator Clip, Insulated
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Cable Length: 12.0" (304.80mm)
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 10 A