Produkte > MUELLER ELECTRIC CO > BU-3030-A-24-0
BU-3030-A-24-0
BU-3030-A-24-0 Mueller Electric Co
DS-BU-3030-A.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD GATOR TO GATOR 24"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Wire Gauge: 20 AWG
Temperature Range: 221°F (105°C)
Configuration: Alligator to Alligator
Contents: 1 Lead, Black
Cable Length: 24.0" (609.60mm)
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 10 A
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-3030-A-24-0 Mueller Electric Co
Description: TEST LEAD GATOR TO GATOR 24", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Wire Gauge: 20 AWG, Temperature Range: 221°F (105°C), Configuration: Alligator to Alligator, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Alligator Clip, Insulated, 2nd Connector: Alligator Clip, Insulated, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Cable Length: 24.0" (609.60mm), Part Status: Active, Current Rating (Amps): 10 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-3030-A-24-0 BU-3030-A-24-0 Hersteller : Mueller Electric muel-s-a0000010996-1.pdf Test Leads Alligator Test Clip Patch Cord, 24"
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
BU-3030-A-24-0 BU-3030-A-24-0 Hersteller : MUELLER ELECTRIC DS-BU-3030-A.pdf Description: MUELLER ELECTRIC - BU-3030-A-24-0 - Messleitung mit Krokodilklemme, 24 ", 609.6 mm, Schwarz, 10 A, 300 V