Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-3030-A-36-0
BU-3030-A-36-0
BU-3030-A-36-0 Mueller Electric
muel-s-a0000010996-1.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Leads Alligator Test Clip Patch Cord, 36"
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-3030-A-36-0 Mueller Electric
Description: ALLIGATOR TEST CLIP PATCH CORD,, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Wire Gauge: 20 AWG, Temperature Range: -40°F ~ 176°F (-40°C ~ 80°C), Configuration: Alligator to Alligator, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Alligator Clip, Insulated, 2nd Connector: Alligator Clip, Insulated, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Cable Length: 36.0" (914.40mm), Part Status: Active, Current Rating (Amps): 10 A.
Weitere Produktangebote BU-3030-A-36-0
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Wire Gauge: 20 AWG
Temperature Range: -40°F ~ 176°F (-40°C ~ 80°C)
Configuration: Alligator to Alligator
Contents: 1 Lead, Black
Cable Length: 36.0" (914.40mm)
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 10 A