Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-3030-A-60-2
BU-3030-A-60-2
BU-3030-A-60-2 Mueller Electric
muel-s-a0000010996-1.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Leads Alligator Test Clip Patch Cord, 60"
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-3030-A-60-2 Mueller Electric
Description: TEST LEAD GATOR TO GATOR 60", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300V, Wire Gauge: 20 AWG, Temperature Range: 221°F (105°C), Configuration: Alligator to Alligator, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Alligator Clip, Insulated, 2nd Connector: Alligator Clip, Insulated, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Cable Length: 60.0" (1524.00mm), Current Rating (Amps): 10 A.
Weitere Produktangebote BU-3030-A-60-2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
BU-3030-A-60-2 Hersteller : Mueller Electric Co DS-BU-3030-A.pdf Description: TEST LEAD GATOR TO GATOR 60"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300V
Wire Gauge: 20 AWG
Temperature Range: 221°F (105°C)
Configuration: Alligator to Alligator
Contents: 1 Lead, Red
Cable Length: 60.0" (1524.00mm)
Current Rating (Amps): 10 A