Produkte > MUELLER ELECTRIC > BU-3030-C-24-2
BU-3030-C-24-2
BU-3030-C-24-2 Mueller Electric
DS-BU-3030-C-@.pdf
Hersteller: Mueller Electric
Test Leads Red Insulated Alligator Clips on Both Ends - Coiled Cord, 2' coiled, 10' extended
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details BU-3030-C-24-2 Mueller Electric
Description: RED INSULATED ALLIGATOR CLIPS ON, Packaging: Bulk, Wire Gauge: 18 AWG, Configuration: Alligator to Alligator, Contents: 1 Lead, Red, 1st Connector: Alligator Clip, Insulated, 2nd Connector: Alligator Clip, Insulated, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Cable Length: 24.0" (609.60mm), Part Status: Active, Current Rating (Amps): 6.5 A.
Weitere Produktangebote BU-3030-C-24-2
Packaging: Bulk
Wire Gauge: 18 AWG
Configuration: Alligator to Alligator
Contents: 1 Lead, Red
Cable Length: 24.0" (609.60mm)
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 6.5 A